Podmienky a pravidlá spoločnosti D.N.I. – EU, Slovensko

1. PODMIENKY ZÁSIELKOVÉHO PREDAJA

a.) tovar sa zasiela len registrovaným zákazníkom v rámci SR
b.) tovar sa objednáva:

internetom: objednávkový systém SOLARIS na stránke www.drnona.sk

e-mailom : objednávky@drnona.eu

telefonicky: 055/720 34 10 alebo 055/720 34 11

c.) spôsob platby za tovar je:
– buď na dobierku
– platba vopred na bankový účet :

SK 74 0200 0000 0030 1012 0851 VUB
SK 29 7500 0000 0040 0514 6111 ČSOB

d.) Objednávky štandardne odosielame na druhý deň od ich telefonického nahlásenia resp. internetovej objednávky. V prípade, že sú voľné kapacity a bude pripísaná na našom účte platba za objednávku do 12:00, bude balík odoslaný v ten istý deň. Pokiaľ práve prebieha akcia, je možné, že produkty nedostanete tak rýchle ako ste zvyknutý. I keď doplňujeme stav o brigádnikov môže dôjsť k drobnému oneskoreniu.

Ak je nahlásená objednávka ( telefonicky, cez Solaris) a platba je pripísaná na našom účte, balík je zbalený, olepený a zaregistrovaný v prepravnej spoločnosti už sa nedá do balíka doplniť  žiaden tovar  ani  iná objednávka.

e.) po dvakrát neprevzatej zásielke má spoločnosť právo nerealizovať ďalšie objednávky tohto klienta.

f.) posledný pracovný deň je potrebné zrealizovať objednávku aj platbu na účet pokiaľ chce mať daný zákazník pripísané body v tom danom mesiaci.

g.) prvý a posledný pracovný deň v mesiaci máme zatvorené t. z.- nedajú sa zrealizovať objednávky ani predaj ako cez internet ani telefonicky. Je potrebné si ukončiť mesiac posledný pracovný deň.

h.) pokiaľ realizujete spoločnú objednávku a posielate platbu, je potrebné uviesť ako variabilný symbol všetky ID čísla, pokiaľ si body rozhadzujete na jednotlivých klientov na ktorých sa objednávky realizovali je potrebné poslať každú platbu zvlášť a uviesť ID číslo.

i.) postup pri telefonických objednávkach:
1. vedieť ID číslo na ktoré bude nahlásená objednávka
2. tovar, ktorý beriete – t.j. objednávka vrátane akcie , t. z. objednávka 140b. a z toho sa odpočíta 10b. ako darček
3. nahlásená presná adresa dodania + tel. č. zákazníka, aby ho kuriér vedel zastihnúť

2. KLUB LOYALITY – vie sa zaregistrovať každý distribútor buď na našej webovej stránke www.drnona.sk, kde sa vyplní formulár a následne sa zaplatí na účet 55 eur, alebo priamo na pobočke v Košiciach a v Bratislave, kde ho vyplníte, uhradíte. Pri platbe na účet je potrebné uviesť
ID číslo distribútora, ktorý bude v klube loyality. Nie ID číslo toho, čo posiela finančné prostriedky na účet.
Ak je platba pripísaná na našom účte, až potom sa to eviduje do systému , vždy to závisí z akej banky sú uhrádzané finančné prostriedky.Následne to  musíme spracovať, čo trvá cca 1-2hod.,až potom si viete nakupovať produkty.

3. NEWSLETTER
Ak máte záujem o dostávanie noviniek a informácie ohľadom akcií, je potrebné si na našej webovej stránke Newsletter vyplniť formulár Newsletter. V centrále Vás zaradíme do databázy, a následne budete dostávať oznamy.

4. DOSTUPNOSŤ PRODUKTOV
Vzhľadom na to, že v poslednej dobe k nám prichádza tovar, ktorý v krátkom časovom rozmedzí sa vypredá, je nutné pred zadaním objednávky resp. pred telefonickou objednávkou preveriť dostupnosť tovaru  v systéme SOLARIS a potom si objednávať.
Ak ste si nikdy tovar neobjednávali cez systém SOLARIS, iba telefonicky a ste u nás registrovaný je potrebné si na stránke vytvoriť KONTO . A potom si už budete vedieť pozrieť dostupnosť produktov.